fbpx

Meie missioon

Meie kirg ja põhitöö on keeletoimetamine. Kui tõlkebüroos on see pigem kõrvaltegevus, siis meie jaoks on keeletoimetamine number üks. Kliendi jaoks tähendab see, et meil on rohkem aega, et sinu tekstidesse ja vajadustesse päriselt süveneda.

Me ei saada sulle lihtsalt valmis tööd, vaid tahame, et sa ise ka midagi uut teada saaksid. Seepärast selgitame sageli parandusi ning oleme olemas, et saaksid nõu küsida. Me tahame su mõtteid kuulda ja sinuga koos paremaks saada!

"Mis veelgi olulisem, Keeletoimetuse toimetajad oskavad tulenevalt oma pikaaegsest kogemusest anda alati asjakohaseid ja häid nõuandeid."
Kristina Kukk
Lääneranna vallavalitsus
Euroopa naaritsa pojad. Foto: Tiit Maran

Heategevus

Alates 2009. aastast oleme Tallinna loomaaia euroopa naaritsa vaderiks. Kunagi oli see liik Kesk- ja Ida-Euroopas laialt levinud, nüüd aga on kõikjalt peaaegu kadunud. Peamiselt on see nii läinud seetõttu, et ameerika naarits ehk mink on ta välja tõrjunud. Üsna samamoodi, nagu inglise keel on mõjutamas ja muutmas eesti keelt. 

Vaderina anname oma panuse, et keeletoimetajate ja looduskaitsjate toetusega kestaksid nii eesti keel kui ka euroopa naarits veel kaua.

#teemehead