Missioon

Meie kirg on selge keel ja meie põhitöö on keeletoimetamine. Kui tõlkebüroos keeletoimetus pigem kõrvaltegevus, siis meie jaoks on see töö number üks.

Kliendi jaoks tähendab see ennekõike kvaliteeti. Väikese paindliku ettevõttena saame Sinu tekstidesse ja vajadustesse süveneda. Me ei piirdu sellega, et saadame Sulle anonüümselt valmis töö. Pigem suhtleme Sinuga otse, et saaksid alati nõu küsida ja kommentaare kuulda. Oleme õnnelikud, kui saame Sulle midagi uut õpetada! Ja oleme veel õnnelikumad, kui selge ja ladus eesti keel saab ka Sinu südameasjaks.

Pisikesed euroopa naaritsad Tallinna loomaaias. Foto: Tiit Maran

Heategevus

Juba alates 2009. aastast oleme Tallinna loomaaia euroopa naaritsa vaderiks. Kunagi oli see liik Kesk- ja Ida-Euroopas laialt levinud, nüüd aga on kõikjalt peaaegu kadunud. Nii on juhtunud peamiselt seetõttu, et ameerika naarits ehk mink on ta välja tõrjunud. Üsna samamoodi on inglise keel praegu mõjutamas ja muutmas eesti keelt. Loodame, et see mõju ei ole saatuslik ning keeletoimetajate ja looduskaitsjate toetusega peavad nii eesti keel kui ka euroopa naarits veel pikalt vastu.