Missioon

Pakume kvaliteetset keeletoimetamise teenust kiiresti ja mõistliku hinnaga. Kui tõlkebüroos keeletoimetamine pigem kõrvaltegevusala ja hind seetõttu kõrgem, siis meie keskendume vaid keeletoimetamisele, mistõttu saame seda teha kiiremini ja soodsamalt.

Väikese ja paindliku ettevõttena läheneme igale kliendile personaalsusega, millest suures tõlkebüroos võib vajaka jääda. Me ei piirdu sellega, et klõbistame tuimalt klahvidel ja saadame Sulle anonüümselt valmis töö. Me suhtleme Sinuga otse, et saaksid alati nõu küsida ja kommentaare kuulda. Ilus keel on meie kirg ning oleme õnnelikud, kui saame Sulle midagi uut õpetada.

Heategevus

Tallinna Loomaaia Sõprade Seltsi liikmena oleme Tallinna loomaaia euroopa naaritsa vaderiks. Euroopa naarits on pisike, tragi ja nutikas ning need on samad sõnad, mida kasutame iseendast rääkides. Euroopa naarits oli Kesk- ja Ida-Euroopas laialt levinud loom, nüüd aga kõikjalt peaaegu kadunud. Nii on juhtunud peamiselt seetõttu, et ameerika naarits ehk mink on ta välja tõrjunud. Üsna samamoodi on inglise keel praegu mõjutamas ja muutmas eesti keelt. Loodame, et see mõju ei ole saatuslik ning keeletoimetajate ja looduskaitsjate toetusega peavad nii eesti keel kui ka euroopa naarits veel pikalt vastu.

(Foto: Tiit Maran)